Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/22/0105
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Tuszyn
  • Przygotowanie gruntu, praca traktorem, koszenie trawy, zagospodarowywanie terenów zieleni, zakładanie trawników Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2022-05-24

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • prace pielęgnacyjne przy zieleni (koszenie, grabienie, sadzenie, pielenie, zakładanie trawników, przycinanie krzewów). Praca na terenie Bełchatowa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2022-05-23

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • - pielęgnacja terenów zielonych wokół szkoły,- wykonywanie prac pomocniczych przy wysiewie trawników oraz nasadzeniach,- stosowanie zabiegów chroniących rośliny,- wykonywanie zabiegów...

  • Dodane: 2022-05-18

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Poddębice
  • ogrodnik Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2022-05-16