Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/22/0351
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • prace agrotechniczne i pielęgnacyjne na skwerkach i parkach związane z sadzeniem drzew i krzewów, roślin jednorocznych, porządkowanie terenów wokół budynów użyteczności publicznej...

  • Dodane: 2022-06-21

  • Dodane: 2022-06-18

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Poddębice
  • ogrodnik Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-06-13