Pomocniczy robotnik polowy

2024-03-22

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Równa

Miejsce pracy: Równa
Numer: StPr/24/0321
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac przygotowujących glebę pod uprawę roślin, sadzenie rozsady i bulw roślin. Przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych. Dokonywanie zbiorów warzyw, kapusty, ziemniaków, cebuli. Załadowywanie i wyładowywanie zebranych plonów, kontrolowanie i obsługa pomieszczeń służących do przechowywania zbiorów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Praca w godz.: 5-8, 18-22. Umiejętność: uprawa warzyw.

Miejsce pracy:

Równa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane