Pomocniczy robotnik przemysłowy

2024-03-18

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Gruszczyce

Miejsce pracy: Gruszczyce
Numer: StPr/24/0331
OBOWIĄZKI:
PROSTE PRACE PRODUKCYJNE, PRZENOSZENIE SUROWCÓW, PRZYGOTOWYWANIE MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI, RĘCZNE SORTOWANIE PRODUKTÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Dyspozycyjność – pożądana, doświadczenie zawodowe – mile widziane, inne – chęci do pracy

Miejsce pracy:

Gruszczyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane