Praca: Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt
Miejsce pracy: Tuszynek Majoracki
Numer: StPr/21/0064
OBOWIĄZKI:
Wyrzucanie obornika, pojenie, karmienie i mycie świń.Praca e wermach trzody chlewnej na terenie całego kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: gotowość do pracy w delegacji

Miejsce pracy:

Tuszynek Majoracki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód