Praca: Pomocnik barwiarza

Legs Sp. z o.o.

(www.legs.com.pl)

Producent i dystrybutor przędz w Aleksandrowie Łódzkim poszukuje osoby na stanowisko:

Pomocnik barwiarza
Miejsce pracy: Zgierz
Opis stanowiska:
  • Barwiarz / Pomocnik barwiarza odpowiada za prawidłowość procesu barwienia, i utrzymanie ciągłości produkcji
  • odważanie barwników i środków pomocniczych oraz dozowanie ich do maszyn
  • załadunek i rozładunek wsadów barwiarskich
  • przygotowywanie produkcji próbnych barwienia
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania:
  • wykształcenie min. zasadnicze
  • pracowitość, sumienność, dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • praca w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w systemie zmianowym
  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole
  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • dodatki, premie motywacyjne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o  ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).