Praca: Pomocnik cieśli/ dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomocnik cieśli/ dekarz
Miejsce pracy: Chwalborzyce
Numer: StPr/23/0068
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowanie narzędzi przed przystąpieniem do pracy, 2. Zabezpieczenie terenu budowy, 3. utrzymywanie porządku, 4. Montaż/ demontaż rusztowań, 5. Demontaż starych pokryć dachowych, 6. Pomoc przy tworzeniu konstrukcji dachowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Chwalborzyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy