Praca: Pomocnik elektromontera

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: Czestków B
Numer: StPr/22/0574
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Czestków B

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

Columbus Energy S.A.

łódzkie /
  • Do Twoich obowiązków będzie należało: montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych prace elektryczne montaż tras kablowych wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych wykonywanie...

  • Dodane: dzisiaj

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

łódzkie / Rzgów
  • instalacje elektryczne, elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe), automatyka przemysłowa (również pneumatyka), systemy niskoprądowe (KD, SSWiN, CCTV, SAP, itd..), teleinformatyka...

  • Dodane: 2022-11-28

INSTOM Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych układanie okablowania, montaż i podłączanie urządzeń uruchomienia i prace serwisowe Wymagania: wykształcenie techniczne...

  • Dodane: 2022-11-25

łódzkie / Łask
  • wg programu stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-11-08