Praca: Pomocnik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocnik fizyczny
Miejsce pracy: Lubianków
Numer: StPr/22/6419
OBOWIĄZKI:

- kompletowanie produktów - składanie paneli foltowoltaicznych na podstawie rysunków technicznych - skompletowanie odpowiednich części - przygotowanie, wyszukanie oraz pobranie odpowiednich części zgodnie z rysunkiem technicznym w celu spakowania oraz złożenia ich w gotowe zamówienie - miejsce wykonywania pracy: 95-015 Lubianków 40 + teren całego kraju - praca w dni wolne - godziny pracy 6-18 - umowa zlecenie na okres do 1,5 roku

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

znajomość działania paneli fotowoltaicznych umiejętność odczytywania rysunków technicznych skrupulatność, zręczność, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Lubianków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi