Praca: Pomocnik kucharza kuchni orientalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocnik kucharza kuchni orientalnej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6741
OBOWIĄZKI:

- pomoc w przygotowywaniu tradycyjnych dań kuchni orientalnej - utrzymywanie czysyości w restauracji - praca w dni wolne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

znajomość kuchni i przypraw kuchni orientalnej i wykorzystywanych przypraw sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi