Pomocnik magazyniera

2024-05-31

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra

Miejsce pracy: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra
Numer: StPr/24/0598
OBOWIĄZKI:
Ręczny rozładunek dostaw kontenerowych, przyjmowanie materiałów do magazynu, kompletacja towarów w magazynie, rozkładanie kartonów oraz zakładanie matek cenowych na materiał.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane