Praca: Pomocnik magazyniera

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocnik magazyniera
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0752
OBOWIĄZKI:

- praca na magazynie przy kompletacji zamówień - obsługa skanera - załadunek i rozładunek - wpisywanie danych dotyczących przesyłek do komputera - praca w różnych godzinach pracy zgodnie z grafikiem + praca w dni wolne (np. 6-14; 19-5; 13-23; 15-23; 19-5; 18-4; 8-18;) - umowa o pracę na okres 18 miesięcy - miejsca wykonywania pracy: ul. Zakładowa 90/92, 92-402 Łódź / ul. Jędrzejowska 45, 93-636 Łódź

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

minimum 1 miesiąc pracy na magazynie dobry wzrok umiejętność przygotowania sprzętu RTV i AGD do pakowania znajomość zagadnień gospodarki magazynowej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi