Pomocnik mechanika

2024-03-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Leszcze (pow. łęczycki, gm. Łęczyca), Leszcze

Miejsce pracy: Leszcze (pow. łęczycki, gm. Łęczyca), Leszcze
Numer: StPr/24/0251
OBOWIĄZKI:
1. Wymiana opon.2. Mycie samochodów.3. Wymiana klocków hamulcowych.4. Naprawa zawieszenia.5. Ustawianie zbieżności.6. Dbanie o porządek w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leszcze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane