Praca: Pomocnik mechanika

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pomocnik mechanika
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0519
OBOWIĄZKI:
Drobne naprawy mechaniczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: zdolności manualne Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: wczoraj

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Złoczew
  • Obszar pracy 60-80km Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia) Umowę o pracę Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: w tym szkolenia techniczne (koszt posiłków oraz dojazdu na i...

łódzkie / Wieluń

Interhandler Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Brzezińska 88
  • Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta Wymagania: wykształcenie lub doświadczenie w pracy mechanika...

  • Dodane: 2022-11-23