Pomocnik mleczarski

2024-05-18

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Sieradz

Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0481
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z przepisami obowiązującymi w firmie.Nauka obsługi maszyn w dziale produkcji.Czynny udział w wytwarzaniu wyrobów mleczarskich.Przygotowywanie zgodnie z wytycznymi: surowców, dodatków do żywności i materiałów pomocniczych do produkcji różnych wyrobów mleczarskich.Sprawdzanie wagi i daty produkcji oraz pakowanie produktów.Utrzymanie czystości na stanowisku pracy w trakcie i po zakończeniu pracy tj. mycie i dezynfekcja urządzeń, aparatury, sprzętu i pomieszczeń produkcyjnych.Prowadzenie zapisów z wykonywanych prac zgodnie z procedurami systemu jakości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Praca w godz.: 7-15

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane