Praca: Pomocnik montera instalacji sanitarnych - fp


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocnik montera instalacji sanitarnych - fp
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6663
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji wod-kan-c.o., lokalizacja wycieków na instalacji wod-kan-c.o.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Łączenie wiązek elektrycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Inne] : Praca na terenie RP

  • Dodane: 2022-12-02

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • MONTOWANIE ELEMENTÓW W GOTOWY PRODUKT TJ. CIĘCIE PROFILI, ZBROJENIE, ZGRZEWANIE KONSTRUKCJI, OKUWANIE SZKLENIE. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...

  • Dodane: 2022-12-02

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Rąbień
  • - składanie okien i drzwi,- obsługa maszyn MAGIK-SKINoraz VEGAMATIC,- kontrola jakości komponentów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności...

  • Dodane: 2022-12-02

Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Hymon Fotowoltaika Sp. z.o.o lider rynku fotowoltaicznego w Polsce zatrudni ekipy podwykonawcze do montaży instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Stałe zlecenia do 100kW...

  • Dodane: 2022-12-02