Pomocnik montera konstrukcji stalowych

2024-05-31

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0185
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów stalowych, wiercenie pod kotwy montażowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Brzeźnio

Poznanie podstawowych terminów i zagadnień związanych z instalacjami hydraulicznymi.Asystowanie przy prostych naprawach i instalacjach hydraulicznych pod nadzorem doświadczonego...

Więcej

Monter, serwisant, hakowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Miasto: Tadzin

Mmontaż, serwis i ustawianie kontenerów budowlanych wraz z ich naprawą, konserwacją i czyszczeniem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy...

Więcej

2024-06-08

Więcej