Praca: Pomocnik operatora maszyn poligraficznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocnik operatora maszyn poligraficznych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3582
OBOWIĄZKI:
- organizacja stanowiska pracy- wymiana farb w kałamarzach farbowych- dostarczenie płyt i papieru do maszyny drukującej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi