Praca: Pomocnik operatora maszyn przędzalnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocnik operatora maszyn przędzalnianych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6522
OBOWIĄZKI:
- pomoc w obsłudze maszyn przędzalnianych[Praca na czas określony] : 07.10.2021-07.10.2022[Godzina zakończenia pracy] : 5:30Rekrutacja na terenie Łodzi ul.Łagiewnicka 54/56 bud. A 3 piętro lok.301
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi