Praca: Pomocnik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7041
OBOWIĄZKI:
- praca fizyczna przy linii produkcyjnej- obsługa i pomoc w obsłudze linii cukierniczej CANOL 6500/600, maszyny piekarniczej T.CA-I 5.2- praca stojąca w piekarni- praca w ramach umowy zlecenia na okres: 1,5 roku- miejsce wykonywania pracy: ul. Strusia 33, 91-503 Łódź oraz według zleceń - teren Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

- umiejętność obsługi linii cukierniczej CANOL 6500/600- umiejętność obsługi maszyny piekarniczej T.CA-I Candino 5.2- zaangażowanie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi