Pomocnik rolnika


2024-06-07


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim


Majków-Folwark

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pomocnik rolnika
Miejsce pracy: Majków-Folwark
Numer: StPr/24/0934
OBOWIĄZKI:
Zbieranie warzyw, usuwanie zbędnych części roślin, sortowanie i przygotowanie do transportu.Praca w godzinach: 07:00 - 17:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Majków-Folwark


Rodzaj umowy:

Umowa o pomocy przy zbiorach


Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Całoroczny asystent właściciela gospodarstwa rolnego

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Sokola Góra

-Pomoc w gospodarstwie prace związane z zawodem "rolnik upraw mieszanych" bez hodowli zwierząt Wymaga obsługi maszyn rolniczych (podajniki kubełkowe i ślimakowe), utrzymania gospodarstwa, prac...

Więcej

Gospodarz domów

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

Utrzymanie czystości w budynkach mieszkalnych oraz porządku w obrębie tych budyków, dbałość o tereny zielone zasobów RMSM. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Więcej

Pracownik gospodarczy

2024-05-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Tkaczew

utrzymanie w czystości i porządku terenów zielonych, odśnieżanie, dbanie o powierzchnię parkingu, wykonywanie prostych napraw i konserwacji oraz sprzątanie Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej