Praca: Pomocnik ślusarza

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pomocnik ślusarza
Miejsce pracy: Rogóźno
Numer: StPr/21/0411
OBOWIĄZKI:

Praca polegająca na umiejętności obsługi prostych urządzeń typu: szlifierka wiertarka. Praca z wykorzystaniem metalu, jego obróbce, montażu wytworzonych elementów tkj. Balustrada,przęsło. Pomoc ślusarska.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Obsługa szlifierki kątowej
Uprawnienia: Obsługa urządzen mechanicznych

Miejsce pracy:

Rogóźno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu