Praca: Pomocnik stolarza


Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Wieruszów
Numer: StPr/21/0075
OBOWIĄZKI:
Prace proste zwiazane z obróbką elelementów drewnianych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Miejsce pracy:

Wieruszów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • obróbka maszynowa elementów z drewna, wykonywanie i montowanie mebli drewnianychobsługa oraz programowanie wiertarki Maser 900 CNC. Umowa o pracę na czas określony 33 miesiące (ale w tym...

  • Dodane: 2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z materiałami wykorzystywanymi przy produkcji mebli,- zapoznanie z...

  • Dodane: 2021-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Tymianka
  • Przygotowywanie drewna do obróbki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: [Umiejętność 1] : obsługa wielopiły Cosmec, optymalizerka Salvador

  • Dodane: 2021-02-25

Danwood S.A.

łódzkie /
  • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów, montowanie okien...

  • Dodane: 2021-02-25