Praca: Pomocnik stolarza


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Sieniec
Numer: StPr/22/0239
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn stolarskich , ręcznych narzędzi, elektronarzędzi, obsługa maszyn pomocniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Sieniec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Danwood S.A.

łódzkie /
  • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów, montowanie okien...

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Franopol
  • mycie mebli , szlifowanie i polerowanie frontów meblowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętności manualne

  • Dodane: 2022-06-21

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg.umowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-06-20

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Blok Dobryszyce
  • p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Komunikatywność Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: 2022-06-20