Praca: Pomocnik stolarza/kierowca samochodu dostawczego


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pomocnik stolarza/kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Stanisławice
Numer: StPr/20/0797
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy produkcji mebli, dowóz mebli do klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy:

Stanisławice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - prace transportowe załadunkowe i rozładunkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Kierowanie i obsługa wózków jezdniowych z napędem...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • kierowanie przydzielonym pojazdem osobowym zgodnie z prawem ruchu drogowego, przestrzeganie wyznaczonych terminów i przebiegu kilometrów zobowiązujących do przeprowadzania badań technicznych i...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Zelów
  • Załadunek towaru, dowóz pieczywa i wyrobów cukierniczych do odbiorców na terenie województwa łódzkiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • Przewóz towarów w krajach UE. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: [Inne] : doświadczenie zawodowe na wskazanym...

  • Dodane: wczoraj