Praca: Pomocnik tapicera

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Pomocnik tapicera
Miejsce pracy: Wieruszów
Numer: StPr/22/0345
OBOWIĄZKI:

Prace proste polegające na zbijaniu szkieletów tapicerskich. Przestrzeganie podstawowych przepisów oraz zasad BHP i PPOŻ.Dbanie o mienie pracodawcy .Prace proste polegające na zbijaniu szkieletów tapicerskich .

Miejsce pracy:

Wieruszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Dobrydział
  • Montowanie, klejenie pianki, obijanie poszczególnych elementów materiałem tapicerskim, montowanie poszczególnych elementów, skręcanie montowanie ram oraz automatów.Tapicerowanie mebli...

  • Dodane: 2022-11-23

łódzkie / Pieczyska
  • Oklejanie stelaża meblowego pianką formowanie wg określonego wzorui nakładanie tkaniny obiciowej i wykonywanie czynności tapicerskich , aby uzyskać gotowy produkt.Przestrzeganie przepisów BHP...

  • Dodane: 2022-11-02

łódzkie / Łubnice
  • DOSTARCZANIE NARZĘDZI I MATERIAŁÓW DO PRACY TAPICEROWI, ODBIÓR GOTOWYCH MEBLI OD TAPICERA, PAKOWANIE MEBLI, TRANSPORT DO MAGAZYNU, ZAŁADUNKI MEBLI Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2022-11-01