Praca: Prace przy pakowaniu towarów, przygotowanie do wysyłki

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Prace przy pakowaniu towarów, przygotowanie do wysyłki
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6152
OBOWIĄZKI:
- pakowanie towarów - kompletowanie zamówień- przygotowanie towarów do wysyłki- obsługa skanera maszynowego- rozkładanie towarów na półkach magazynowych- przestrzeganie zasad BHP w miejscu wykonywania pracy- umowa zlecenie na okres: do 1 roku- praca w godzinach od 06.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00Rekrutacja na terenie Łodzi ul.3 Maja 14 A, 93-408
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- staż pracy na podobnym stanowisku conajmniej 1 miesiąc- wykonywanie pracy w miejscu na stojąco - wykonywanie pracy w syst. zmianowym- gotowość do pracy co najmniej 3 m-ce

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi