Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Działoszyn
Numer: StPr/21/0021
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie, wysyłanie dokumentów administracyjnych, obsługa urządzeń biurowych i programu Subiekt Nexo Pro.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

2 lata doświadczenia zawodowego

Miejsce pracy:

Działoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie