Praca: Pracownik administracyjno -biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracownik administracyjno -biurowy
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/21/0001
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych, weryfikacja dokumentów, rozliczanie dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: -Obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy, - zapoznanie z przepisami BHP i ppoż., - zapoznanie z ustalaniem obowiązku ubezpieczenia, wydawaniem decyzji o...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • Kontakt z pracownikami pochodzącymi z Europy Wschodniej, sporządzanie umów w języku ukraińskim, rozliczanie czasu pracy, kontakt z biurami rekrutacyjnymi na Ukrainie. Wymiar czasu pracy 154...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków krajowych do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Zapoznanie z organizacją pracy na stanowisku. Zapoznanie z obowiązującymi przepisami, dokumentacją, statusem, regulaminami, RODO. Sporządzanie pism wychodzących i przekazywanie do wysyłki....

  • Dodane: dzisiaj