Praca: Pracownik administracyjno -biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracownik administracyjno -biurowy
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/21/0001
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych, weryfikacja dokumentów, rozliczanie dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: -Obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • KONTAKT Z KLIENTAMI BIURA, UKŁADANIE I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW, WPROWADZANIE DANYCH DO KOMPUTERA, PROWADZENIE REJESTRÓW SPRZEDAŻY I ZAKUPÓW VAT, PROWADZENIE KSIĄŻKI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW,...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • sporządzanie korespondencji biurowej, zporządzanie baz danych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Łazisko
  • prace administracyjno-biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • przygotowanie ogłoszenia sprzedaży auta, obsługa klienta, udzielanie informacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: dzisiaj