Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0201
OBOWIĄZKI:

- zapoznanie się z przepisami BHP i PP - gromadzenie, porządkowanie, archiwizowanie dokumentacji papierowej i elektronicznej -obsługa programu komputerowego, wprowadzanie danych -obsługa biura, spotkań, korespondencji - obsługa ePUAP firmy w kwestii załatwienia spraw urzędowych - pomoc w dziale kadr wmiarę potrzeb

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach