Praca: Pracownik administracyjno - biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0248
OBOWIĄZKI:
Pomoc w obsłudze wniosków ubezpieczeniowych, porządkowanie akt, rejestrowanie spraw wpływających do referatu, sporządzanie dokumentów ubezpieczeniowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ISS Facility Services Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem Administracyjnym (rozproszonym z siedzibą w Łodzi) Obsługa systemów i aplikacji Nadzór nad obiegiem dokumentacji i komunikacji pomiędzy działami...

  • Dodane: 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - zarządzanie kalendarzem użytkowania samochodów i rowerów służbowych - wydawanie kluczyków - dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji - organizowanie pracy recepcji w sposób...

  • Dodane: 2022-06-21

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • program stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: 2022-06-20

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

łódzkie /
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem administracyjnym, wsparcie dla działu księgowości organizowanie i kierowanie pracą sekretariatu firmy, nadzorowanie i rzetelne prowadzenie zbioru...

  • Dodane: 2022-06-19