Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6579
OBOWIĄZKI:
- podstawowe prace biurowe- obsługa systemu informatycznego- monitorowanie kształcenia pielęgniarek i położnych- obsługa telefoniczna- wielkość etatu: 1/8
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

- wykształcenie - kierunek: pielęgniarstwo, profil zawodowy: pielęgniarka - specjalista organizacji i zarządzania lub wykształcenie wyższe kierunek - Zarządzanie i Organizacja w Służbie Zdrowia - mile widziana 3 letnia praktyka przy organizacji i obsłudze specjalizacji pielęgniarskich

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 380 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi