Praca: Pracownik administracyjny w magazynie


Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.
Pracownik administracyjny w magazynie
Miejsce pracy: Wola Bykowska
Numer: 17/6/2022
OBOWIĄZKI:
KONTROLA ILOŚCIOWA I JAKOŚCIOWA DOSTAW; PROWADZENIE DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ; OBSŁUGA SYSTEMU ERP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

DOKŁADNOŚĆ

Miejsce pracy:

Wola Bykowska


Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna


Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ISS Facility Services Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem Administracyjnym (rozproszonym z siedzibą w Łodzi) Obsługa systemów i aplikacji Nadzór nad obiegiem dokumentacji i komunikacji pomiędzy działami...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - zarządzanie kalendarzem użytkowania samochodów i rowerów służbowych - wydawanie kluczyków - dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji - organizowanie pracy recepcji w sposób...

  • Dodane: 2022-06-21

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • program stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: 2022-06-20

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

łódzkie /
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem administracyjnym, wsparcie dla działu księgowości organizowanie i kierowanie pracą sekretariatu firmy, nadzorowanie i rzetelne prowadzenie zbioru...

  • Dodane: 2022-06-19