Praca: Pracownik biurowo-magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik biurowo-magazynowy
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/1453
OBOWIĄZKI:
obsługa komputera,zamówiń internetowych, kompletowanie zamówień z magazynu, pakowanie paczek do wysyłki, przyjmowanie i dystrybucja asortymentu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu