Pracownik biurowy


2024-01-31


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Tomaszów Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0024
OBOWIĄZKI:
obsługa punktu, obsługa klienta, wspracie w organizacji zajęć/ warsztatów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

nauka monitorowania płatności faktur i rozliczeń, nauka udzielania informacji i przyjmowania klientów, nauka obsługi sekretariatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Więcej

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

Zakres wykonywanych zadań:-obsługa urządzeń biurowych-przygotowanie i realizacja zamówień-przygotowanie sprawozdań,raportów,analizRodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych...

Więcej

Technik prac biurowych

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Miasto: Zduńska Wola

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Wymagania inne:...

Więcej