Pracownik biurowy

2024-04-08

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Łowicz

Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0109
OBOWIĄZKI:
staż EFS do 30 roku życia do 12 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Inowłódz

nauka obsługi turystów oraz udzielania inofrmacji, obsługi urządzeń biurowych, poczty elektronicznej, przyjmowania i przekazywania informacji, pomoc w organizowaniu imprez Wymagania konieczne:...

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Miasto: Pajęczno

Zgodnie z programme stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

wczoraj

Miasto: Biała (pow. pajęczański, gm. Rząśnia), Biała

Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: