Pracownik biurowy


2024-04-09


Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach


Pęczniew

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Pęczniew
Numer: StPr/24/0133
OBOWIĄZKI:
redagowanie pism, nadzorowanie obiegu dokumentów, archiwizowanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pęczniew


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Technik prac biurowych

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wodzierady

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej

Pracownik biurowy

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Komorów (pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki), Komorów

obsługa urządzeń biurowych, i komputera, wystawianie faktur, obsługa systemu BDO, prowadzenie i obsługa dokumentacji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

Więcej

Pracownik biurowy

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

nauka prowadzenia dokumentacji studentów medycyny, pielęgniarstwa, ratownictwa odbywających staże, nauka pomocy w przygotowywaniu umów celem szkolenia rezydentów TCZ, nauka pomocy w...

Więcej