Pracownik biurowy

2024-05-16

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Orchów

Miejsce pracy: Orchów
Numer: StPr/24/0267
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Orchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik Biurowy - Specjalista ds. zakupów i przygotowania budów

dzisiaj

Firma: M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

Miasto: Niechcice

Zakres obowiązków: przygotowywanie zapotrzebowań tygodniowych dla budów zakupy materiałów oraz usług w/g zapotrzebowań Wymagania: wykształcenie średnie dobra znajomość obsługi komputera...

Więcej

Technik prac biurowych

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

segregowanie dokumentów i teczek archiwalnych, sporządzanie projektów spisów archiwalnych, sporządzanie wykazów dokumentów do brakowania, udział w archiwizowaniu dokumentów. Wymagania...

Więcej

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Gnojno (pow. kutnowski, gm. Kutno), Gnojno

- przyjmowanie i obsługa interesantów;- udzielanie informacji interesantom (telefonicznie, e-mailowo itp.);- przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów;- porządkowanie oraz archiwizowanie...

Więcej