Pracownik biurowy


2024-05-12


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Łowicz

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0252
OBOWIĄZKI:
-OBSŁUGIWANIE KORESPONDENCJI FIRMOWEJ I URZĘDOWEJ,- PROWADZENIE KALENDARZA,- OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łowicz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Piotrków Trybunalski

sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczychwprowadzanie danych do arkusza kalkulacyjnego Exceltworzenie projektów pism Wymagania konieczne: Uprawnienia: obsługi innych maszyn i urządzeń biurowych...

Więcej

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Miasto: Nieborów

staż EFS do 12 miesięcy, do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Chrząszczew

Odbieranie telefonów, przygotowywanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Język:...

Więcej