Pracownik biurowy


2024-06-07


Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu


Łowicz

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0276
OBOWIĄZKI:
staż EFS, do 12 miesięcy, do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, preferowane zdrowie publiczne, bezpieczeństwo żywności, obsługa komputera)

Miejsce pracy:

Łowicz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Miasto: Bełchatów

Prace pomocnicze w sekretariacie prokuratury. Dygitalizacja akt. (Zgodnie z programem stażu) Dni i godziny odbywania stażu: Poniedxiałek - piątek 07:30 - 15:30 Wymagania konieczne:...

Więcej

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Chrząszczew

Odbieranie telefonów, przygotowywanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Język:...

Więcej

Pracownik biurowy

2024-06-18

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Obsługa programów komputerowych.2. Prowadzenie portalu internetowego.3. Prowadzenie dokumentacji firmy (pomoc księgowej). Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

Więcej