Pracownik biurowy

2024-06-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Łowicz

Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0235
OBOWIĄZKI:
staż EFS do 30 roku życia, do 12 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Lubochnia

nauka telefonicznej obsługi klienta, przyjmowania i zarządzania zamówieniami klientów, przygotowywania umów oraz innych dokumentów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, wprowadzanie danych...

Więcej

2024-07-11

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Łódź

praca biurowa, wprowadzanie dokumentów, archiwizacja, pomoc w pisaniu pism urzędowych /NABÓR staż FEŁ/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa...

Więcej

2024-07-11

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

obsługa klienta, wystawianie faktur, wydawanie towaru, dbanie o porządek w biurze, w sporadycznych przypadkach dowóz towaru do klienta. Współpraca z pracownikami na magazynie Wymagania...

Więcej