Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0257
OBOWIĄZKI:

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera, komunikatywność, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ROHLIG SUUS Logistics SA

łódzkie / Łódź
  • Do Twoich zadań należeć będzie: Realizacja polityki i strategii współpracy z Przewoźnikami Pozyskiwanie Przewoźników do współpracy Aktualizacja baz danych Przewoźników Organizacja...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • zgodnie z harmonogramem /NABÓR staż do 30 r. ż. PO WER V/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: ekonomiczne

  • Dodane: wczoraj

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

łódzkie / Niechcice
  • 3 000 - 3 500 zł/mies., pełny etat, typ umowy: umowa o pracę. W zakresie obowiązków: przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, zbieranie i kompletowanie zamówień, monitoring procesu...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stażu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: wyższe (w tym...

  • Dodane: 2021-05-08