Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0816
OBOWIĄZKI:

PRZYGOTOWYWANIE RAPORTÓW I DOKUMENTÓW, PROWADZENIE EWIDENCJI PRACOWNIKÓW, OBSŁUGA SPRZĘTÓW BIUROWYCH

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość pakietu OFFICE
Uprawnienia: obsługa kserokopiarki
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach