Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/21/2026
OBOWIĄZKI:

gromadzenie dokumentów-zleceń transportowych, wystawianie faktur na podstawie zleceń transportowych, obsługa urządzeń biurowych, obsługa programu TS, wysyłanie korespondencji, koordynacja przepływu informacji w biurze

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

staż pracy 2 lata ogólem, język angielski mile widziany obsługa urządzeń biurowych i komputera

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu