Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/21/1967
OBOWIĄZKI:

Tworzenie zestawień raportów z obsługi projektów. Obsługa telefoniczna kontrahentów z zagranicy, głownie z Ukrainy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Głowno


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Solid Security Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Zakres obowiązków: Telefoniczny kontakt z Klientem Wprowadzanie dokumentów do systemu Prowadzenie zestawień i grafików w excelu Współpraca z zespołem pracowników technicznych Oczekiwania:...

  • Dodane: 2022-01-17

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków krajowych do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2022-01-12

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • Program stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2022-01-10

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • zakres obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Staż Alg.

  • Dodane: 2022-01-10