Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Szczerców
Numer: StPr/22/0515
OBOWIĄZKI:

wypełnianie druków i wniosków do urzędów i instytucji; edytowanie dokumentów; drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentacji technicznych; archiwizowanie i segregowanie danych oraz dokumentów papierowych; sporządzanie zestawień i raportów (zgodnie z programem stażu), staż od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: średnie

Wymagania inne:

obsługa komputera (pakiet office - word, excel), obsługa urządzeń biurowych (drukarka, kopiarka, skaner), mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego; sumienność, dokładność, kultura osobista, chęci rozwoju.

Miejsce pracy:

Szczerców

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie