Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Wodzierady
Numer: StPr/22/0208
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Wodzierady

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Obsługa interesantów (obywateli Ukrainy). Prowadzenie dokumentacji.

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Złoczew
  • Obsługa urządzeń biurowych; przyjmowanie i podział korespondencji; sprawdzanie dokumentów księgowych; archiwizacja dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Strobów
  • WYSTAWIANIE FAKTUR, PROWADZENIE ROZRACHUNKÓW Z KONTRAHENTAMI, ANALIZA DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH DOSTAWĘ TOWARU. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak...

łódzkie / Wróblew