Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Strobów
Numer: StPr/22/0357
OBOWIĄZKI:
WYSTAWIANIE FAKTUR, PROWADZENIE ROZRACHUNKÓW Z KONTRAHENTAMI, ANALIZA DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH DOSTAWĘ TOWARU.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Strobów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Pomoc w prowadzeniu działowego dziennika korespondencji; przygotowywanie projektów pism; przygotowywanie korespondencji do wysyłki; pomoc w przygotowywaniu dokumentów do archiwizacji. Wymagania...

  • Dodane: 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż zawodowy ALGORYTM do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: biegła obsługa komputera

  • Dodane: 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z Instrukcją Kancelaryjną,- obsługa urządzeń biurowych (faksu,...

  • Dodane: 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Obsługiwanie urządzeń biurowych takich jak: telefon, fax, komputer, kserokopiarka.Zakładanie akt sądowych poprzez chronologiczne układanie dokumentów oraz podkładanie korespondencji do...

  • Dodane: 2022-06-23