Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/1018
OBOWIĄZKI:
Praca na tym stanowisku polega na :- Obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych zgodnie z najwyższymi standardami- Współpracy z pozostałymi działami, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania organizacji- Zapewnienie terminowej realizacji podejmowanych działań- Przygotowania zestawień i analiz na potrzeby działu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania inne:

- wymagane doświadczenia w pracy z Klientem,- zdolności adaptacyjnych do dynamicznie zmieniających się warunków

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku